Οπτικά
Προσφέρουμε οπτικά της υψηλότερης ποιότητας από τους μεγαλύτερους οίκους οπτικών του κόσμου.
Συνεργαζόμαστε με τις μεγαλύτερες αντιπροσωπείες σκελετών οράσεως ώστε εσείς να έχετε στη διάθεσή σας μεγάλη ποικιλία από επώνυμα προϊόντα, ενώ παρακολουθούμε τις μεγάλες διεθνής εκθέσεις του χώρου ώστε να είμαστε πάντα ενημερωμένοι για τις τελευταίες τάσεις της μόδας.
Στο εργαστήριο του Οpticlab εφαρμόζονται απλοί, διπλοεστιακοί και πολυεστιακοί διορθωτικοί φακοί των μεγαλύτερων εργοστασίων όπως Rodenstock, Zeiss, Essilor, Hoya και Nikon. Το υπερσύγχρονο σύστημα τροχισμού φακών που διατηρούμε στο κατάστημά μας είναι σε θέση να εκτελέσει με απόλυτη ακρίβεια κάθε συνταγή ανεξαρτήτως βαρύτητας και πρώτης ύλης του φακού (οργανικό, κρύσταλο και πολυκαρμπονικό).
![Agatha Ruiz De La Prada Agatha Ruiz De La Prada logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Agatha-Ruiz-De-La-Prada-logo.jpg)
![Nina Ricci Nina Ricci logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Nina-Ricci-logo.jpg)
![Davidoff Davidoff logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Davidoff-logo.png)
![Jaguar Jaguar logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Jaguar-logo.png)
![Roberto Cavalli Roberto Cavalli logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Roberto-Cavalli-logo.jpg)
![Koali Koali logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Koali-logo.png)
![Zoogami Zoogami logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Zoogami-logo.png)
![Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Salvatore-Ferragamo-logo.jpg)
![Badgley Mischka Badgley Mischka logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Badgley-Mischka-logo.gif)
![Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Jean-Paul-Gaultier-logo.gif)
![Derapage Derapage logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Derapage-logo.png)
![Paul Frank Paul Frank logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Paul-Frank-logo.png)
![Sama Sama logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Sama-logo.png)
![Lussille Lussille logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Lussile-logo.png)
![Jai Kudo Jai Kudo logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Jai-Kudo-logo.png)
![Silhouette Silhouette logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Silhouette-logo.jpg)
![Toi & Moi Toi & Moi logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Toi-Moi-logo.gif)
![Lightec Lightec logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Lighttec-logo.png)
![Kenzo Kenzo logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Kenzo-logo.gif)
![Conquistador Conquistador logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Conquistador-logo.png)
![North Sails North Sails logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/North-Sails-logo.png)
![Oxygen Oxygen logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Oxygen-logo.png)
![Ray Ban Ray Ban logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Ray-Ban-logo.png)
![Just Cavalli Just Cavalli logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Just-Cavalli-logo.png)
![Guess Guess logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Guess-logo.jpg)
![Quiksilver Quiksilver logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Quiksilver-logo.png)
![Roxy Roxy logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Roxy-logo.png)
![Trussardi Trussardi logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Trussardi-logo.gif)
![Barbour Barbour logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Barbour-logo.png)
![Joop! Joop! logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Joop-logo.gif)
![Fendi Fendi logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Fendi-logo.gif)
![Gant Gant logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Gant-logo.jpg)
![Iyoko Inyake Iyoko Inyake logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Iyoko-Inyake-logo.gif)
![Oga Oga logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Oga-logo.png)
![Gucci Gucci logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Gucci-logo.png)
![Alain Mikli Alain Mikli logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Alain-Mikli-logo.jpg)
![Morgan Morgan logo](http://www.opticlab.gr/wp-content/uploads/2012/08/Morgan-logo.png)
Η εγγυημένη ποιότητα των υλικών, η υψηλή κατάρτιση του προσωπικού και το άρτια τεχνολογικά εξοπλισμένο εργαστήριο του Opticlab πιστοποιούν την τέλεια εκτέλεση οποιασδήποτε συνταγής, όσο πολύπλοκη και αν είναι.